k2FtbBdWr1

Допомагаємо і словом, і ділом

 

– Працівники Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості щодня намагаються і словом, і ділом допомогти освоїтися на новому місці проживання тим, кого війна на сході країни змусила шукати кращої долі на західних теренах. З часу анексії Криму та початку бойових дій у Донецькій та Луганській областях за допомогою у пошуку роботи до ЦЗ звернулося 17 внутрішньо переміщених осіб. Із них вдалося працевлаштувати 11. Одна особа, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи, відкрила тут свій бізнес, – зазначила Вікторія Ніконова, начальник відділу активної підтримки безробітних Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості.

Днями з ініціативи спеціалістів ЦЗ відбулося засідання мобільної групи. Задля комплексного розв’язання проблем у сфері зайнятості переселенців спільно зі спеціалістами центру зайнятості працювали керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації, РВ ГУ МНС у Львівській області та активіст волонтерської організації. На засідання було запрошено сім переселенців.

– Ми прагнули не тільки провести інформаційно-роз’яснювальну роботу, а передусім з’ясувати наміри приїжджих щодо подальшої трудової діяльності, окреслити сценарій спільних дій для того, щоби новосельці почувалися соціально захищеними, – підсумувала Вікторія Ніконова.

Члени мобільної групи, розглянувши особові справи безробітних, котрі покинули тимчасово окуповану територію та східні області України,   вирішили посилити взаємодію з працедавцями та органами місцевого самоврядування для того, щоби розширити перелік варіантів прийнятної роботи для внутрішньо переміщених осіб шляхом створення для них нових робочих місць або залучення до тимчасової зайнятості.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: