k2FtbBdWr1

Допомогли побратими з АТО

Гринюх

Військове братство – поняття, яке в час військових дій на Донбасі набуло нового життєвого змісту. Хлопці, які на війні допомагали один одному, ділили всі труднощі і негаразди в екстремальних умовах, і зараз по першому зову готові підтримати та допомогти.

 Володимир Гринюх із с. Жовтанці, (на фото він посередині), колишній військовослужбовець 51 окремої механізованої бригади звернувся в районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з проханням допомогти йому у видачі правильно оформлених документів, оскільки у військових реєстрах були допущені помилки у його прізвищі. Допомогали спеціалістам районного центру встановлювати факт безпосередньої участі Володимира у бойових діях живі побратими – Андрій Демчина з Кам’янки-Бузької ( на фото справа) та Максим Майстренко із Радехова ( на фото зліва).  Хлопці по першому дзвінку згодилися допомогти. Приїхали, привезли необхідні документи, засвідчили потрібні документи власними підписами.

Нотаріальну дію вчинила приватний нотаріус Лариса Робак, яка вже не вперше допомагає учасникам АТО та їхнім сім’ям з оформленням документів  безкоштовно, таким чином допомагаючи військовим, які захищають Україну.

Вийшла дуже тепла та зворушлива зустріч. Військове братство в дії: ті, хто їв разом військову кашу, завжди і всюди прийдуть на допомогу один одному, не кинуть «брата» в біді і в мирний час.

Якщо у вас є проблеми з оформлення статусу учасника бойових дій, факту підтвердження участі в АТО, не опускайте руки. Звертайтеся до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, будемо раді допомогти. Швидкого результату не гарантуємо, але зробимо все, щоб ваші права та соціальні гарантії були дотримані.

Ми знаходимося в приміщенні РДА, 2 поверх, 17 та 19 кабінети, контактні телефони 5-22-05, 0978682455.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: