k2FtbBdWr1

Дорогі мешканці селища Добротвір, сіл Мазярка, Вихопні, Прибужани, Зубів Міст, Ременів, Старий Добротвір, Стриганка, Горпин!

24302507

У день святкування Престольного Празника – Покрови Пресвятої Богородиці, прийміть найщиріші привітання і побажання. Зичу Вам Божого благословення, здоров’я та добробуту.

 З давніх часів українці проявляють особливу любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Це світле свято завжди духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі. 

Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із Вами та Вашими родинами. Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі, захистить у годину негоди своїм покровом і збереже народ України у любові, вірі та єдності! Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир!

З повагою,
голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації               Христина Замула

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: