k2FtbBdWr1

Дорожники ліквідували понад 363 тис м2 ямковості на дорогах Львівщини

1

Станом на 10 серпня з початку поточного року підрядними організаціями на дорогах загального користування Львівської області ліквідовано 363 533 м2 аварійної ямковості.

Роботи виконують традиційними методами та зі застосуванням струменевих технологій. Щоденно до виконання залучають 12-15 дорожніх бригад, 55-70 лінійних працівників.

Окрім того, для запобігання утворенню ям та руйнування доріг у майбутньому, тривають роботи зі заливки швів та тріщин дорожнього покриття.

Також робітники прибирають сміття з узбіч, косять траву та кущі, доглядають за бордюрним та перильним огородженням, відбійниками.

Дані роботи виконують за кошти експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування у Львівській області.

Нагадуємо, Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: