k2FtbBdWr1

Дорожники почали класти асфальт на дорозі біля Золочева

1

Тривають роботи зі зміцнення основи дороги та регенерації наявного дорожнього одягу з додаванням нових матеріалів методом холодного ресайклінгу, повідомили у Службі автомобільних доріг Львівської області.

Рух транспорту на цій ділянці здійснюється у реверсному режимі. Служба автомобільних доріг у Львівській області перепрошує за тимчасові незручності, завдані водіям.

Довідка

Відповідно до умов договору між Службою автомобільних робіт у Львівській області та ТзОВ “Техно-Буд-Центр” ремонт вищезгаданої ділянки дороги з урахування погодних умов і та стабільного фінансування заплановано завершити наприкінці 2015 року.

Згідно з проектом постанови Кабінету міністрів України на фінансування ремонтних робіт дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів у 2015 році передбачено виділити 12,2 мільйона гривень. Попри те, що уряд постанову наразі не затвердив, роботи виконують відповідно до договору.

Ремонт цієї ділянки дороги розпочали у жовтні 2014 року за кошти з державного бюджету. Від часу будівництва – у 1983 році, дорогу жодного разу капітально не ремонтували.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На території “сокальського скотомогильника" зафіксували перевищення норми шкідливих сполук
Об"єднання територіальних громад
Яворівщина, Сокальщина та Пустомитівщина – лідери в реалізації обласної програми мікропроектів
Новий асортимент продукції, додаткові ринки збуту та інвестиції, - нарада щодо розвитку спиртової га...
Юрію Бріскіну присвоїли звання Заслуженого діяча науки і техніки
На Львівщині масштабно завершився фестиваль «Вітер На-Дії»