k2FtbBdWr1

Дошкілля Кам’янеччини підсумувало роботу за рік

6 (5)

Новини дошкілля

27 грудня минулого року на базі Великосілківського НВК відбулася підсумкова нарада керівників закладів дошкільної освіти району, вихователів-методистів, заступників  директорів НВК (дошкільні підрозділи), вчителів-логопедів логопунктів.

Методист з дошкільної освіти відділу освіти РДА Наталія Магеровська поінформувала про стан дошкільної освіти, розвиток мережі та досягнення дошкілля Кам’янеччини у 2017 році. Вона запропонувала оглянути  виставку дитячих робіт «Новорічна красуня» .

Педагоги та вихованці закладу щиро привітали всіх присутніх з прийдешніми святами, показали святкову розважальну програму. Гості мали змогу  ознайомитись із технікою малювання на воді – «ебру» та напрямком мистецтва «стрінг- арт» – в основі якого цвяшки та нитки.

Директор НВК Роман Івашків розповів про історію створення навчального закладу, його успіхи та перспективи. Заступник директора Віта Костюк доповіла про інновації, які педколектив впроваджує в практику роботи з дітьми.

Довідково: Дошкільна освіта Кам’янеччини. У районі налічується  3645 дітей віком від 0 до 6 років. Функціонує 13 дошкільних навчальних закладів та 10 НВК, в яких здобувають дошкільну освіту 1867 дітей. Відсоток охоплення дітей віком від 1 року до 6 становить 57% (2016 -52,1%), різними формами дошкільної освіти охоплено 100%  дошкільників  5-річного віку, 84 % дітей від 3 до 6 років.  Функціонують 79 дошкільних груп, з них  10 для дітей раннього віку (165 дітей). Бажання батьків забезпечити  конституційне право на дошкільну освіту для своїх дітей призвело до перевантаження груп, тому залишається високий показник дітей на 100 місць-137 дітей на 100 місць.

З метою задоволення потреб у дошкільній освіті, відповідно до Програми у 2017 році  введено в експлуатацію нове реконструйоване приміщення для другої дошкільної групи в Зубівмостівському НВК на 25 місць, відкрито додаткові дошкільні групи в Банюнинському ДНЗ (20 місць), у Запитівському ЦРД (20 місць), у Великосілківському НВК (20 місць). Всього створено додатково 85 місць.

У 2018 року планується відкриття двох дошкільних навчальних закладів в с, Старий Добротвір (50 місць), с. Старий Яричів (50 місць), дві додаткові дошкільні групи групи в Ременівському (20 місць) та Новояричівському (20 місць) ДНЗ (всього передбачено 140 місць).

У дошкільних закладах Кам’янка-Бузького району успішно впроваджується проект «Електронна Львівщина». Це дає можливість відстежувати черговість на влаштування дітей в ДНЗ, станом на 15.12. 2017 р .на черзі перебувають 508 дітей.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: