k2FtbBdWr1

Досвід Львівщини з підтримки агросектору можуть поширити на інші регіони

1

Кращі напрацювання з підтримки сільськогосподарських виробників Львівської області можуть поширити на інші регіони України. Про це йшлося під час робочої зустрічі керівників департаментів агропромислового розвитку, фінансів, економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації з представниками Проекту технічної допомоги  USAID “Агроінвест в Україні”.

Проект фінансує Американське агентство з міжнародного розвитку. Він покликаний сприяти прискоренню і розширенню відновлення економічного підйому в Україні шляхом підтримки сільськогосподарського сектора.

“У Львівській області є досвід успішної реалізації цільових обласних програм, зокрема щодо відшкодування аграріям відсотків за кредитами, залученими у банківських установах та кредитних спілках, – зазначила керівник напряму розвитку фінансування малих і середніх сільгоспвиробників Проекту технічної допомоги Наталія Ліщитович. – Досвід Львівщини заслуговує вивчення та поширення серед регіонів України”.

У межах Проекту відібрано партнерів – 5 кредитних спілок в Україні, серед яких 2 – у Львівській області – “Анісія” та “Вигода”.

Для вивчення досвіду Львівщини з надання підтримки сільськогосподарському сектору Проект залучив Інститут бюджетних та економічних досліджень, метою якого є визначення ефективності застосування регіональних програм підтримки фінансування малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції за рахунок обласних бюджетів та напрацювання рекомендацій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: