k2FtbBdWr1

Дотримання вимог Інструкції

DSC09630

21 травня 2015 року за участю керівника апарату райдержадміністрації Височанської Л.П., відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької  районної державної адміністрації проведено робочу нараду  з представниками районного сектору управління Державної міграційної служби України.

Під час зустрічі розглянуто питання дотримання вимог Інструкції про заповнення форм подання з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів подання відомостей та відповідей на запити відділу ведення Державного реєстру виборців.

В ході наради присутні були ознайомленні зі змінами і доповненнями від 7 квітня 2015 року до постанови Центральної виборчої комісії від 13 квітня 2015 року №6 «Про форми подань з відомостями про виборців(осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного  реєстру виборців».

Наприкінці наради сторони наголосили на необхідності повноцінної співпраці в межах чинного законодавства щодо ведення Державного реєстру виборців.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: