k2FtbBdWr1

Довідка про діяльність   ТзОВ «Агромарк Юкей», ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед»,  ТзОВ «Агролендінвест Юкей»

1

 

Контінентал Фармерз Груп (ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» ТзОВ «Агромарк Юкей», ТзОВ «Агролендінвест Юкей») – сільськогосподарська компанія  заснована на теренах Львівської області у 2006 році Шотландськими і Ірландськими інвесторами. З червня 2013 року до засновників компанії «Агро ЛВ Лімітед» долучилася Об’єднана фермерська холдингова компанія з Саудівської Аравії.

 

Очолює компанію регіональний директор Андреа Б’янко, британець за походженням з багаторічним європейським досвідом управління.

 

ТзОВ  «Агролендінвест Юкей» створено 01.01.2006.

Юридична адреса: с. Вирів, вул. Центральна, 62.

        ТзОВ «Агромарк Юкей» створено 03.03.2006.

      Юридична адреса: с. Сокіл, вул. Зелена, 2.

Директор Шегда Володимир Миколайович

Народився 12 травня 1961 року

Освіта: у 1983 році закінчив Львівський національний  університет ім.. І.Франка, юридичний факультет

 

 

ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» створено 02.03.2007

Юридична адреса: с. Забужжя, вул. Січових Стрільців, 2.

Директор Станіслав Ян Махай

Народився 8 травня 1962 року

Освіта: у 1987 році закінчив Вищу селянську технічну академію (Польща), інженер – зотехнік

 

 

Земельний банк компанії складає 42,0 тис.га. сільськогосподарських земель у 73 сільських радах Кам’янко-Бузького, Самбірського, Старосамбірського, Радехівського, Бузького, Сокальського і  Дрогобицького районів Львівської обл. та Зборівського Тернопільської області. Головний офіс та виробнича база розташовані в с. Вирів Кам’янко-Бузького району.

У Кам’янка-Бузькому районі  група компаній    орендує  – 15,1 тис. га., у 16 сільських радах.

Підприємство застосовує ефективну бізнес – модель поєднання європейського досвіду з українськими реаліями і можливостями. Господарська діяльність та облік ведеться за новітніми програмними технологіями, доповненими супутниковим зв’язком та GPS системами. На орендованих полях компанії працюють трактори, комбайни та інші сільськогосподарські машини найсучасніших світових виробників. Діє три зерноочисні комплекси місткістю 40 тис. тон, картоплесховище потужністю 38 тис. тон та сучасний ремонтно-сервісний комплекс.

Протягом своєї діяльності в Україні  в розвиток компаній інвестовано майже 900 млн. грн.

Створено більше 600 робочих місць.

На Галицьких ланах компанії, залучаючи новітні енергозберігаючі, безпечні для довкілля технології обробітку ґрунту, живлення і захисту рослин, родить щедрий врожай пшениці, ячменю, кукурудзи, сої, ріпаку, цукрових буряків та моркви. В 2015 році отримано врожай пшениці 6,8т/га, жита 6,0т/га, ячменю 7,2т/га, кукурудзи 6,3т/га, цукрових буряків 43т/га, картоплі 34т/га, моркви 73,8т/га.

ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» є одним з найбільших виробників картоплі в Україні. Компанія  спеціалізується на вирощуванні елітного та репродукційного насіння картоплі столових сортів: Рів’єра, Імпала, Мелоді, Пікасо, Роко, Гала та чіпсових сортів – Леді Клер, Піроль.

Бізнес компанії добре інтегрований в структуру економіки Львівщини, значна частина врожаю переробляється на підприємствах області. Залучаються спеціалізовані обласні фірми для облаштування виробничих баз, реконструкції і обслуговування меліоративних систем.

Політика лояльності до місцевих громад та широка соціальна програма, яка лежить в основі діяльності компанії, роблять її надійним партнером селян-орендодавців і територіальних органів влади. Компанією вчасно виплачується заробітна  та орендна плата, сплачуються внески до бюджету. В цьому році селяни одержали 53 млн.грн. орендної плати. Крім того інвестовано в ремонт доріг і соціальний розвиток сіл більше 3,2 млн.грн.

Постійно надається допомога бійцям АТО.

Працівникам компанії створені належні умови для розвитку, навчання та самореалізації. Наші спеціалісти систематично стажуються на відомих європейських фірмах. На підприємстві діють курси з вивчення англійської мови, дванадцять працівників здобуває другу вищу освіту.

Регулярно проводяться тренінги для виробничого персоналу по впровадженню стандартів компанії та підвищення якості виконання виробничих процесів. На виробничих базах Агро ЛВ Лімітед щорічно проходять стажування студенти Львівського національного аграрного університету.

Компанія «Агро ЛВ Лімітед» є членом Українського клубу аграрного бізнесу, а також тісно співпрацює Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА, на підприємстві  проводяться державні і обласні семінари, бере активну участь в обласних та всеукраїнських виставках. На багатьох із них компанія неодноразово отримувала подяки, грамоти і дипломи: «За продуктивність праці», «За високі показники», «За високу якість», «Інвестор року»…

Актуальними залишаються питання:

  • Статус оренди земель запасу та резервного фонду;
  • Незавершеність економічних та правових відносин власності на землю призводить до щорічного недоотримання значних коштів до бюджету місцевих органів влади;
  • Реєстрація прав оренди земельних ділянок;
  • Прийняття до уваги результатів міжнародних аудитів податковими та іншими контролюючими органами, що дозволить значно спростити і скоротити кількість перевірок.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: