k2FtbBdWr1

Довідка про роботу із зверненнями громадян протягом 1 півріччя 2015 року

 

Робота по розгляду звернень громадян у Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та на виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та розпорядження голови райдержадміністрації від 05.06.2013 №189 «Про організацію роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації».

Протягом 1-го півріччя 2015 року у райдержадміністрацію надійшло 61 звернення громадян, що на 29 звернень більше, порівняно з аналогічним періодом 2014 року. Кількість звернень за даний період збільшилась за рахунок надходження заяв щодо виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва від учасників АТО.

В структурі  звернень домінують заяви – 58 (95,1%), скарги – 3 (4,9%).

Із загальної кількості звернень громадян – 51 письмове (на 31 більше порівняно з минулим роком);  усних – 10 (на 2 менше, порівняно з  минулим роком). За звітний період надійшло 4 колективних звернення, 2 – повторних.

Найчастіше громадяни звертаються з таких питань:

  • сільського господарства та землекористування – 37;
  • соціального захисту – 5;
  • комунального господарства – 4;
  • житлові питання – 3.

У райдержадміністрацію з органів влади вищого рівня протягом 6-ти місяців 2015 року надійшло 33 звернення  громадян (2014 рік – 6), з них:

–  з Адміністрації Президента України –  2 (2014 р. – 1);

–  з Верховної  Ради України – 0 (2014 р. – 1);

–  з обласної державної адміністрації –  31 (з них: 27 – від учасників АТО щодо виділення земельних ділянок) ( 2014 р. – 4).

Значна увага приділяється особистому прийому громадян, який проводиться в присутності керівників відповідних районних служб, де на місці заявнику усно дається роз’яснення і приймаються заходи по вирішенню піднятих питань. При необхідності звернення розглядаються комісійно, з виїздом на місце.

Протягом звітного періоду у райдержадміністрацію також надійшло 86 звернень громадян, направлених на Урядову гарячу лінію. З них: 44 стосується соціального захисту населення.

Із Гарячої лінії Львівської облдержадміністрації «112» надійшло 57 звернень громадян. З них: 34 – вирішено позитивно, 23 – надано роз’яснення.

У райдержадміністрації забезпечено функціонування гарячої телефонної лінії та телефону довіри. На телефон довіри протягом 6-ти місяців 2015 року зателефонувало 29 громадян, на гарячу телефонну лінію звернулось 32 осіб.

Інформація про роботу із зверненнями громадян та виконання контрольних документів у райдержадміністрації і виконкомах місцевих рад за 2014 та I-ий квартал 2015 року була заслухана на засіданні Колегії Кам’янка-Бузької райдержадміністрації 13 квітня 2015 року.

Діловодство з питань звернень громадян ведеться згідно чинного законодавства, терміни розгляду звернень громадян витримуються у передбачених межах. 

Начальник відділу документообігу,

контролю та розгляду звернень громадян 

райдержадміністрації                                                                       О.Зуб                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теклішин

23163


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ГРАФІК участі керівництва райдержадміністрації , керівників структурних підрозділів райдержадмініст...
Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Кам’янка-Бузької райдержа...
Інформація про роботу із зверненнями громадян у Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації протягом 20...
Довідка про роботу із зверненнями громадян протягом 9-ти місяців 2015 року
Інформація про роботу із зверненнями громадян у Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації протягом 20...
Інформація про роботу із зверненнями громадян у Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації за перше піврі...