k2FtbBdWr1

Довідка про роботу сектору з питань сімейної політики відділу грошових виплат і компенсацій станом на 01.10.2015 р.

Сектором  з питань сімейної політики відділу грошових виплат і компенсацій надано консультацій з питань надання пільг і субсидій, право на призначення державних соціальних допомог багатодітним сім’ям – 88.

Продовжено посвідчення багатодітним сім”ям – 10 особам та видано 5 посвідчення дитині багатодітної сім”ї.

Сектор взаємодіє з іншими структурними підрозділами  районної державної адміністрації,  органами місцевого самоврядування , а також з підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності , громадянами  та об’єднаннями громадян у сфері охорони здоров”я, освіти, міграційної служби, служби зайнятості, внутрішніх справ та іншими організаціями з оздоровлення та відпочинку дітей та гендерної рівності прав чоловіків та жінок, насилля в сім”ї.

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14.04.2014 № 115/0/5-14 щодо реалізації завдань та заходів Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року інформуємо, що  у Районному центрі зайнятості населення протягом І півріччя 2015 року було проведено5 семінарів на вищевказану тематику для 84 осіб із числа безробітних.

Під час зустрічі також розглядались аспекти забезпечення рівності за ознакою статі,віку під час формування відомостей про наявність вільних робочих місць і вакантних посад ,наголошувалося на вимогах до  оголошень про потребу у персоналі,що поширюються через засоби масової інформації.

Працівниками психологічної служби відділу освіти проведено семінари,бесіди,батьківські години,тренінгові заняття для батьків на тему» Гендерна політика в Україні». При проведенні  засідань педагогічних радах та нарадах при директорові у загальноосвітніх навчальних закладах розглядалось питання важливості забезпечення виконання заходів Державної програми.

Проведено соціально-психологічні дослідження серед учнівської молоді «Ставлення учнів до рівних  прав та можливостей чоловіків та жінок », Гендерна рівність очима дітей».

Головним державним соціальним інспектором здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 24 сімей та надано консультацій щодо призначення допомог та субсидій 52 особам.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: