k2FtbBdWr1

Духовні скарби є потребою нашого часу – Євген Заставний

заставний

Під час звіту про комунікацію РДА з громадськістю голова районного товариства “Просвіта” Євген Заставний розповів: “Нещодавно ми провели зустріч із дочкою поета Івана Низового. Я написав на його слова пісню. Під час презентацій збірки поета ця пісня завжди звучить, його твори легко лягають на музику”. Євген Заставний – знаний  музикант, композитор  і педагог, громадський діяч, інтелектуал, людина великого таланту з багатим внутрішнім світом. Його постать є однією із центральних у сучасному музичному житті не тільки нашого краю, але й усієї України.

-Днями ми брали участь в роботі конференції Львівського товариства “Просвіта”. І сьогодні  тішуся з того, що тут зібралися громадські організації району. Адже одним із завдань конференція визначила – об’єднати зусилля всього суспільства, всіх політичних партій і громадських організацій, спрямувати їх на захист української держави і підтримку Збройних Сил України. Дуже прикро, що йде така безглузда війна, гинуть наші хлопці, – сказав просвітянський лідер.

Євген Заставний розповів про діяльність благодійного фонду “Наше майбутнє”, який був організований ще у 2000 році, тоді ж Віктор Винник організував “Ротарі клуб”: “Президентом була світлої пам’яті Алла Кшик, а після її смерті керівництво передали мені. Коли в районі був дитячий будинок змішаного типу “Вишенька”, то ми проплачували навчання його вихованців у Жовтанецькій школі мистецтв. Багато коштів використали для підтримки воїнів АТО, особливо для поховання Героїв”.

Активізація роботи районного товариства “Просвіта”, залучення в організацію нових молодих сил – це завдання ставить перед собою голова районного об’єднання. Хочеться, щоб ми гідно жили в нашій державі, щоб не міліли наші душі, щоб ми несли мешканцям району духовні скарби, що відображаються у книгах, картинах, народних традиціях… Адже Ліна Костенко порівняла духовне банкрутство людських душ із найстрашнішою екологічною катастрофою – Чорнобилем:

Хто в нашу долю тільки не втручався
В яких тенетах тільки не б’ємось
Духовний Чорнобиль давно вже почався
А ми ще тільки його боїмось.

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: