k2FtbBdWr1

Дя участі у фотовиставках України за кордоном

У контексті активізації роботи з представлення експортного, інвестиційного, туристичного та культурного потенціалу України за кордоном, Мінекономрозвитку опрацьовує питання пошуку шляхів надання державної підтримки національним виробникам щодо участі у виставково-ярмаркових та інших ділових заходах в умовах бюджетних обмежень.

З метою надання сприяння регіонам України у питанні презентації їх особливостей та потенціалу, налагодження успішного міжнародного співробітництва у сфері інвестиційної діяльності пропонується використання та демонстрація фотоматеріалів на міжнародних виставках, форумах, презентаціях, круглих столах, днях культури та інших заходах представниками дипломатичних установ України за кордоном.

Враховуючи викладене,  просимо скерувати до 15 липня 2015 року на адресу  департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації (ел.адреса: pelykhovskyi @loda. gov.ua, тел./факс  261-26-65), актуальні матеріали, які можуть бути представлені на фотовиставках України за кордоном.

Зазначені матеріали будуть узагальнені та передані до МЗС України для подальшого використання у роботі.

Директор департаменту   (підпис)                                          В.М. Лозинський             Родін 2612713


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: