k2FtbBdWr1

“Дитяча планета” навчила дітей учасників АТО готувати солодощі

1

Діти учасників АТО взяли участь у черговому майстер-класі, який відбувається в рамках акції “Героям – на здоров’я” від соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну”.

Зокрема, в Дитячому парку святкування днів народжень “Дитяча планета” професійні кухарі провели для діточок учасників АТО чудовий майстер-клас із оздоблення шоколадом печива.

Діти із захопленням спостерігали за неймовірно цікавим уроком кондитерів “Дитячої планети”. Кожну пораду від своїх кулінарних наставників діти засвоїли на відмінно. Ба більше, іспит у вигляді готового печива, оздобленого різнокольоровим шоколадом, приніс море позитивних емоцій та незабутніх вражень і для діточок, і для їх вчителів.

Вже 13 жовтня солодощі, які діточки особисто приготували на цьому майстер-класі, будуть передані в якості подаруночків для військових, які лежать у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону.

Співорганізатором благочинної акції “Героям – на здоров’я”, приуроченої до Дня захисника України, є партнер соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну” – Дитячий парк святкування днів народжень “Дитяча планета”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: