k2FtbBdWr1

“Джура-Прикордонник”: учасники освоїли роботу Держприкордонслужби

1

Сьогодні, 16 серпня, учасники вишколу завершили навчання в сотнях по основних напрямах підготовки майбутніх захисників кордону.

460 учасників Всеукраїнського вишколу «Джура- Прикордонник» впродовж чотирьох днів вивчали складову роботи прикордонників, зокрема на кордоні пункту пропуску Рава-Руська.

Сотні ознайомились із порядком організації спостереження за місцевістю, обліком результатів, схемами спостереження, передачею інформації ОЧС, доповідь по паролю «Ефір», визначали  лінійні розміри та відстані до цілей. На полігоні молодь відпрацьовувала навички стрільби з АК-74, ознайомлювалась із зразками автобронетанкової техніки, груповою зброєю, яка є на озброєнні в Держприкордонслужбі.

Також у вечірній програмі передбачено обговорення в групах на тему: «Соборність України. Український кордон і етнографічні землі: Кубань, Слобожанщина, Стародубщина, Полісся».

Зазначимо, завтра на учасників чекає відпрацювання тактики під час пейнтбольної гри та групові інтелектуальні змагання у формі брейнг-рингу.

Нагадаємо, що організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: