k2FtbBdWr1

eHealth: 26 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

1

Станом на сьогодні 26 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Як повідомляють у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, до системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області,  674820 декларацій вже підписали з медиками.

Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, а також  Дрогобицькому,  Яворівському, Старосамбірському, Сколівському та Городоцькому районах.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак наголосила, що на Львівщині вже три заклади підписали угоди з Національною службою здоров’я України і з 1 липня зможуть почати роботу з новим механізмом фінансування первинної медичної допомоги.

“Три комунальні підприємства області вже підписали угоди з  Національною службою здоров’я, це Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Моршинська міська лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Червонограда. На підході ще кілька амбулаторій. Для нас важливо, що центральні лікарні вже є в процесі перетворення на комунальні некомерційні підприємства.  Ці заклади первинної допомоги почнуть працювати за новими правилами.  Сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони надаватимуть, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до угоди”,  – зазначила Ірина Микичак.

Зазначимо, на меті eHealth – переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дорогу Львів-Радехів-Луцьк почнуть ремонтувати у квітні
«Подорожуй безпечно» : мешканцям області роз’яснили як не стати жертвою торгівлі людьми
Понад 196 тис гривень – на допомогу учасникам АТО та родинам Героїв Небесної Сотні
Питання земельних спорів у сфері орендних правовідносин порушили під час круглого столу
Дві установи охорони здоров'я Львівщини - одні з перших серед закладів третинного рівня уклали догов...
Зекономлені на вивезенні ТПВ зі Львова кошти скерували на суспільно-важливі проекти