k2FtbBdWr1

Економіка України показує позитивну динаміку, – Олег Синютка під час відкриття IV Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу»

1

На Львівщині стартувала IV Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу.

Цього року учасники заходу – представники компаній, науковці та представники влади – обговорюють створення спільних цінностей між бізнесом та освітою: вивчають вже реалізовані проекти та обговорюють нові напрями.

«За всіма параметрами в економіці спостерігається позитивна динаміка. Починаючи від обсягів експортно-імпортних операцій та розміру заробітної плати, завершуючи доходами бюджетів різних рівнів – усе вказує на позитивний розвиток. Однак не весь бізнес приділяє цьому увагу. Не можна бути успішним, якщо ємність внутрішнього ринку є низькою. Влада зі свого боку намагаємось працювати над розвитком професійно-технічної освіти. Збільшення кількості виробничих професій бізнесмени повинні переосмислити. Підприємці значну увагу приділяють соціальній складовій. І варто цю практику поширювати на увесь бізнесовий сектор. Суспільство повинно знати про соціальну відповідальність підприємців. Коли бізнесмен вкладає у мистецтво чи культуру – це ще один крок до перемоги. Підтримуйте та інвестуйте в обдарованих українців і ми разом досягнемо успіху», – звернувся до учасників конференції голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Зазначимо, у межах конференції працюватимуть  панелі «Пакт заради молоді: українська ініціатива, що надихає світ», а також «Спільні цінності бізнесу та освіти як невід’ємна частина стратегії і розвитку регіону». Окрім того, відбудеться семінар «Відповідальна поведінка бізнесу: рекомендації».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині проінспектують заклади відпочинку
Українські рятівники нарівні зі Збройними Силами є першим пріоритетом держави – Президент
“Ми повинні завершити об’єднання територіальних громад у 2018 році”, - Олег Синютка
Великі платники Західного регіону сплатили 920 мільйонів гривень єдиного соціального внеску
У Києві відбулось обговорення змін до Інвестпрограми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік
Для представників ОТГ провели семінар з підготовки проектів державно-приватного партнерства