k2FtbBdWr1

Експортерів Львівщини запрошують до участі у освітньому семінарі та воркшопі з дослідження нових ринків

1

У середу, 20 листопада, Служба експортера Львівської облдержадміністрації спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» проводитиме освітній семінар для експортерів Львівщини «10 лайфхаків щодо дослідження нових ринків» та воркшоп для експортерів в галузі креативної індустрії в рамках програми Creative Export Ukraine  START «Як визначити ідеальний ринок для експорту: корисні інструменти дослідження та аналізу ринків».

Практичний семінар «10 лайфхаків щодо дослідження нових ринків» включатиме обговорення основних методів, інструментів та ресурсів для дослідження іноземних ринків та триватиме з 10:00 до 12:00 год за адресою: м. Львів, готель «Джем», вул. М. Коперника, 18а.

Спікер заходу – тренер та ментор  програми Export Evolution Ukraine, експерт з маркетингу та експорту з понад 15-річним досвідом Ану-Малл Наарітс.  Реєстрація за посиланням.

Воркшоп «Як визначити ідеальний ринок для експорту: корисні інструменти дослідження та аналізу ринків» відбудеться за участю провідних експертів з Естонії, Нідерландів, Фінляндії та Британії. Захід триватиме з 13:00 до 14:30 год за адресою: м. Львів, готель «Джем», вул. М. Коперника, 18а. Зареєструватись можна за посиланням.

Довідково:

Участь у заходах безкоштовна. Мови спікерів – українська та англійська. Заходи проводитимуть з послідовним перекладом. Кількість місць обмежена. Для участі обов’язкова реєстрація.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Нову школу на 300 учнів у Наварії відкриють вже 1 вересня
На Львівщині стартувала акція з профілактики онкозахворювань статевої сфери у чоловіків
ОСББ у Львівській області: проблематика та шляхи врегулювання
Дітей запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнка на екологічну тематику
Молодь Львівщини запрошують до участі у конкурсі есе «Євроінтеграція: сила можливостей»
GranFondoUkraine: в області відбулась головна аматорська велоподія року