k2FtbBdWr1

Електронні сервіси та послуги, що надаються органами ДФС

photo

На сьогодні дедалі більше зростає популярність електронних сервісів та послуг серед платників. Адже вони допомагають платникам економити свій час, отримувати потрібну інформацію, не відвідуючи органи ДФС.

Найпопулярнішим електронним сервісом є Електронний кабінет платника, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДФС і платників у режимi реального часу та який на сьогодні забезпечує повний спектр послуг для суб’єктів спрощеної системи оподаткування (І та ІІ група) щодо подання звітності та інших документів відповідно до вимог чинного законодавства.

Найбільш запитуваними послугами Електронного кабінету платника є  сервіси систем електронного адміністрування податку на додану вартість та реалізації пального (перегляд проведених операцій в системі та отримання інформації про рух коштів на електронному рахунку), листування з органами ДФС в електронному вигляд, стан розрахунків з бюджетом (сплата податків, зборів, платежів для фізичних осіб та перегляд даних щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки).

У рамках кампаній  декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців фізичним особам через Електронний кабінет платника надано можливість отримати відомості про отримані доходи та утримані податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді.

Не меншим попитом користується послуга отримання інформації з реєстрів ДФС в режимі он-лайн (дані про взяття на облік платників податків, реєстр страхувальників, реєстр платників єдиного податку, дані реєстру платників ПДВ, дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального, інформація про РРО, інформація про книги ОРО, реєстр неприбуткових підприємств та організацій, реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами).

Для інформаційної підтримки та допомоги суб`єктам господарювання функціонує call – центр ДФС тел.0800501007 (безкоштовна телефонна лінія), яким надаються відповіді на питання щодо подання звітності в електронному вигляді, реєстрації  податкових та акцизних накладних та інших електронних сервісів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Впорядкування несанкціонованих сміттєзвалищ на території області та організації вивозу твердих побут...
З початку 2016 року платники Кам’янеччини перерахували майже 19701,8 тис. грн. єдиного соціального в...
Соціальних працівників навчатимуть як допомагати демобілізованим учасникам АТО
Львівщина виконає план весняного призову
Представниця Львівщини – володарка «золота» юніорського чемпіонату Європи з легкої атлетики
На Жидачівщині відкрили пам’ятник на місці поховання п’яти воїнів УПА