k2FtbBdWr1

Енергетики продовжують роботи з відновлення електропостачання

1

Станом на 18:00 год неділі, 13 листопада, без електропостачання залишаються села на території 12 районів області. Зокрема, у Бродівському, Буському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Старосамбірському та Яворівському районах ще знеструмлено 41 населений пункт: 28 – повністю, 13 – частково.

Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

“Слід зазначити, що аварійні бригади ПАТ “Львівобленерго” сьогодні проводять значну роботу з ліквідації пошкоджень та відновлення електропостачання, – зазначив Олександр Харчук. – Загалом ліквідовують пошкодження 28 бригад, у складі яких – 36 одиниць техніки та 183 особи. Упродовж дня енергетики відновили електропостачання  95 населених пунктів”.

Нагадаємо, що станом на 9:00 год неділі без електропостачання залишилося 37 населених пунктів – 16 повністю та 21 частково. Уже о 12:00 год негода призвела до тимчасових відключень електроенергії 136 населених пунктів: 99 повністю та 37 частково.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: