k2FtbBdWr1

«Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність»: на Львівщині стартувала Міжнародна конференція

DSC_0546_1496767289_613x407.57978723404_3_0

На Львівщині стартувала Міжнародна конференція «Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність». Цей захід започаткований в 2002 році і проводиться кожні два роки. Цьогоріч конференція вперше відбувається в Україні.

Участь у відкритті взяли Міністр культури України Євген Нищук, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Президент Бундестагу, заступник голови Фонду Конрада Аденауера Норберт Ламмерт та керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн.

У вітальному слові Олег Синютка подякував усьому німецькому народу за особливу підтримку в боротьбі України за незалежність і територіальну цілісність. «Сьогодні на Сході України йде боротьба не тільки за територію, а й за справжні європейські цінності. Український народ на зламі епох відстоює не лише свою самоідентичність, він відстоює самоідентичність всіх європейських народів», – наголосив голова Львівської ОДА.

Очільник області побажав учасникам конференції цікавих дискусій, порозуміння заради суспільного блага і утвердження справжніх європейських цінностей.

Варто зазначити, що впродовж 6 – 9 червня письменники, політики, науковці, журналісти та студенти з усієї Європи обговорять питання ідентичності, ціннісної орієнтації, культурної спадщини та політики між Сходом і Заходом, а також транскордонну роль літератури та мови в Європі. Цим конференція робить свій внесок до поглибленого наукового та культурологічного діалогу між європейськими країнами.

Із програмою конференції можна ознайомитися – тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: