k2FtbBdWr1

Фахівці центру управління та випробування космічних засобів долучаться до забезпечення екологічної рівноваги у Стебнику

1

10 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Національного центру управління та випробування космічних засобів Державного космічного агентства України. Наріжною темою зустрічі стало створення ефективної інформаційно-аналітичної  системи регіонального моніторингу за станом техногенної та природної обстановки на території Стебницького калійного родовища із застосуванням засобів космічного моніторингу.

Фахівці центру запрезентували власну систему спостереження та моніторингу території із використанням радіолокаційних супутників «Sentinel 1 –А,В», що на думку спеціалістів дозволить дистанційно, регулярно, за виключенням зимового періоду, отримувати інформацію про зсуви і деформації земної поверхні і споруд на великих територіях шириною –  250 км та довжиною від 250 км. Окрім цього система дозволить виявляти найбільш критичні зони.

Доцільність застосування цієї методики розглянуть на черговій нараді робочої групи із розслідування обвалу, який утворився внаслідок діяльності ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», та напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині триває молодіжна акція із впорядкування та прибирання пам’ятних місць, пов’язаних з іме...
Українців усього світу закликають відсвяткувати День вишиванки
Майже 16 млн гривень перераховано на мікропроекти місцевого розвитку
Напередодні свят рейдові бригади перевірятимуть факти незаконних рубок ялинок
Впровадження соціальних послуг на рівні ОТГ - ключове питання круглого столу
Пенсійний фонд України рекомендує мешканцям отримувати послуги за допомогою онлайн сервісів