k2FtbBdWr1

Фермери Львівщини отримають безвідсоткові кредити до 500 тисяч гривень

1

Сьогодні регіональна комісія Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств провела засідання комісії з розгляду документів для отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА,   фермери – переможці конкурсу отримають фінансову цільову підтримку держави на поворотній безвідсотковій основі у розмірі до 500 тис гривень із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Також за напрямком державної підтримки “Надання кредитів фермерським господарствам” до Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств звернулось 5 господарств для одержання пільгових кредитів на загальну суму 1,700 тис грн.

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 січня 2018 року № 32  державна підтримка фермерських господарств, яку розподілять між господарствами Львівської області становить 1197,9 тис. грн.

Державна фінансова підтримка сприяє підняттю українського фермерства на якісний рівень, дасть можливість створити нові робочі місця на селі, наситити якісними продуктами внутрішній український ринок, та зробити значний внесок у розвиток національної економіки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Рівень патріотизму в бізнесі вимірюється рівнем сплати податків», - Роман Филипів (+відео)
На Львівщині стартувала наймаймасштабніша аграрна подія «AGROPORT WEST LVIV»
У Буському районі тривають ремонтні роботи на автодорогах загального користування
“Розвиток мистецьких шкіл в області є вкрай важливим”, - Олег Синютка під час зустрічі з директорами
Олег Синютка вимагає від керівників ОТГ розглянути питання про надбавку працівникам дошкілля
«Червоноград читає»: у місті відбулась друга книжкова толока