k2FtbBdWr1

Фермери Львівщини отримають безвідсоткові кредити до 500 тисяч гривень

1

Сьогодні регіональна комісія Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств провела засідання комісії з розгляду документів для отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА,   фермери – переможці конкурсу отримають фінансову цільову підтримку держави на поворотній безвідсотковій основі у розмірі до 500 тис гривень із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Також за напрямком державної підтримки “Надання кредитів фермерським господарствам” до Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств звернулось 5 господарств для одержання пільгових кредитів на загальну суму 1,700 тис грн.

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 січня 2018 року № 32  державна підтримка фермерських господарств, яку розподілять між господарствами Львівської області становить 1197,9 тис. грн.

Державна фінансова підтримка сприяє підняттю українського фермерства на якісний рівень, дасть можливість створити нові робочі місця на селі, наситити якісними продуктами внутрішній український ринок, та зробити значний внесок у розвиток національної економіки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Національно-патріотичне виховання: робоча група напрацьовуватиме Проект програми
Стратегія розвитку області: мешканців Львівщини запрошують до обговорення (+відео)
Підприємства Львівщини представляють свою продукцію на виставці у Білорусі
На Львівщині розпочався третій модуль у межах проекту «Академія директорів»
30 травня відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок
Львівщина вшановує своїх Героїв – на Личаківському кладовищі відбулись пам’ятні заходи