k2FtbBdWr1

Фестиваль гостинності: Кам’янеччину вітали таланти Сокальщини

DSC02606 - Копія

10 червня в рамках проведення ІІ Обласного етнофестивалю гостинності на Кам’янеччину завітали гості зі Сокальщини, представивши свою мистецьку програму «ТАЛАНТИ ТВОЇ, СОКАЛЬЩИНО».

«І так як природа не шкодує барв щоб прикрасити Сокальщину, так і Сокальські господині з притаманною українцям доречністю, готові запросити до столу майже увесь світ і віддати усе найкраще, що є в домі, і запросити на пісню. Моя творча Сокальщина вітає вас, Кам’янецький краю, багатий своїми віковими традиціями, спільним історичним минулим, мальовничими куточками, які об’єднує своїми водами річка Західний Буг.» – відкрила мистецьку програму ведуча.

Сокальський район радував глядача виступами вокалістів та танцювальних колективів, які викликали овації та оплески своїм майстерним виконанням, яскравими костюмами та творчими задумами.

«Шановні Кам’янечинці, приїхали до вас як до сусідів, приїхали з українською піснею, приїхали з хорошим запальним танцем, приїхали до вас з добрим словом. Тому що зі сусідами треба жити добре. І так в нас з Кам’янеччиною складалися завжди добрі відносини, завжди Кам’янеччина і Сокальщина були центром проукраїнським, центром української культури, пісні. І сьогодні з цією піснею приїхали вас вітати.» – зі вітальним словом виступив заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук.

«До цієї миті ми знали Сокальський край як край шахтарів, як край де люди важкою працею забезпечують енергетичну безпеку Львівщини. Ми знали Сокальщину як спортивну територію, ми щиро раділи успіху футбольної команди Соснівки «Рочин», яка пробилась у півфінал чемпіонату України серед аматорів. Сьогодні ми мали честь доторкнутися до Сокальщини духовної. І смію вас запевнити, що ви не тільки розігріли наші серця, ви їх запалили. Дякую вам сердечно за вашу працю, за ваш прекрасний виступ, – висловим слова вдячності за представлену програму голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич. – Культура, історичні традиції, історичне надбання це власне той фундамент, котрий дає можливість побудувати міцну державу, міцну заможну Україну. Дякую вам щиро і успіхів в такій нелегкій, але потрібній праці, здоров’я вам, і всім нам мирного неба над головами.»

Подякою голів Кам’янка-Бузької райдержадміністрації та районної ради нагородили весь мистецький колектив та начальника відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Мирославу Михайлюк.

Зі словами вдячності та найкращими побажаннями виступив заступник Кам’янка-Бузької міського голови Богдан Ковалюк, висловив сподівання, що візит творчих колективів Кам’янеччини, який відбудеться 1 липня у Сокалі, зачарує своїм репертуаром Сокальського глядача.

На завершення святкового концерту заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук зазначив: «Сьогоднішній концерт ще більше зблизив Сокальський і Кам’янецький край, зробив нас, українців, міцнішим духом. Ми запрошуємо аматорські колективи Кам’янеччини до нас на Сокальщину.»

На завершення мистецької програми усі присутні виконали «Многая літа».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: