k2FtbBdWr1

Фестиваль “Вітер На-Дії” об’єднає молодь з усієї України

2

Упродовж 23-26 липня у Львові триватиме ІІ всеукраїнський молодіжний фестиваль “Вітер На-Дії”.  Організатори очікують близько 3 тисяч учасників з усіх куточків України – Тернополя, Києва, Вінниці, Івано-Франківська, Хмельницька, Одеси,  Кіровограду, Ужгорода, а також з гостей з Польщі та Італії.

“Ми запрошуємо усіх, хто молодий насамперед серцем, кому цікаво пізнавати, розвиватися, шукати нових горизонтів, – розповів голова комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк. – Також тих, кому цікаво просто не сидіти на місці і тих, хто шукає правду”.

Програма заходу передбачає театральні вистави, концерти, тренінги, майстерні і навіть “швидкі побачення”.   Учасники з інших міст України матимуть можливість відвідати відкриті екскурсії містом і безкоштовно завітати до музеїв у центрі Львова. Для молоді проведуть лідерські тренінги від Інституту лідерства та управління УКУ, а також працюватиме “Відкритий університет”, серед лекторів якого і представники Львівської бізнес-школи УКУ.

Усіх учасників чекає особлива музично-євангелізаційна програма  Kerygma PROJECT, майстерня “Сверлик”, конкурс молодіжних театрів “На крилах вітру”, фейс-арт, флористика, вироблення прикрас із фетру, твістінг, арт-терапія, гаражний розпродаж, буккросінг, запалення ватри, нічний музичний марафон.

Також допоможуть воїнам, які перебувають у зоні АТО: кожен зможе долучитися до плетіння маскувальних сіток із групою “Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Центр допомоги учасникам АТО очолить Василь Мартиняк
Департамент екології профінансує природоохоронні заходи: 31 жовтня – останній день подання пропозиці...
У Львові відбудеться IІ Всеукраїнський Форум сталого розвитку громад
«Співпраця у сфері розвитку системи антилегалізаційного фінансового моніторингу: міжнародні та націо...
Освітянам Львівщини роз’яснили роль керівника у межах впровадження нового Закону «Про освіту»
Оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України – 2019»