k2FtbBdWr1

Габаритно-ваговий контроль: на дорогах Львівщини працюють мобільні комплекси для зважування вантажівок

1

На території Львівської області здійснюються роботи з габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів з перевищенням вагових параметрів.

З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг, Львівська ОДА нагадує всім водіям та перевізникам про дію обмеження руху автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн при температурних показниках повітря вище +28° С в денну пору доби.

Також повідомляємо, що на автомобільних дорогах встановлені відповідні інформаційні панно та заборонні дорожні знаки. Також визначено 51 місце тимчасового відстою великовагового автотранспорту.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку нагадує: контроль за дотриманням вагових параметрів здійснюють підрозділи Укртрансбезпеки та Національної поліції.

Закликаємо водіїв та перевізників великовагового транспорту щодо виконання вимог Правил дорожнього руху в частині дотримання вагових параметрів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Молодь Львівщини активно долучається до проекту"Ідея змінює країну"
На Львівщині обговорили перспективи кредитування агровиробників кредитними спілками
У Львові на громадському віче виступили проти виборів у Криму
У межах Форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл відбудеться дефіле учителів з 36 країн світ...
На Львівщині відбудеться Форум відповідального волонтерства
В області стартував тренінг із розробки Регіональних планів управління відходами