k2FtbBdWr1

Геннадій Зубко доручив АРМА прийняти рішення задля недопущення зриву опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі

1

Сьогодні, 4 жовтня, відбулась селекторна нарада з підготовки до опалювального сезону під головуванням Віце-прем‘єр-міністра- Міністра розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

У межах наради, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський звернувся до Уряду з проханням врегулювати ситуацію щодо забезпечення теплопостачання у місті Новояворівськ та місті Новий Розділ Львівської області.

«У містах Новий Розділ та Новояворівськ сумарно проживають майже 60 тисяч мешканців. На превеликий жаль, ми досі не маємо укладеної угоди з НАК «Нафтогазом України». Користуючись нагодою просимо пришвидшити підписання договорів для того, щоб у домівках мешканців було тепло»,- зазначив Ростислав Замлинський.

Відтак, за результатами селекторної наради, Геннадій Зубко доручив Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) прийняти рішення, щоб не допустити зриву опалювального сезону в містах Новояворівську та Новому Роздолі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині нагородили переможців 18-го Молодіжного конкурсу науково-дослідних робіт імені Мілени Р...
Мешканців області запрошують долучитись до нічної пішої прощі до Страдча
Видатним мешканцям Львівщини вручили державні нагороди
До Дня пасічника на Львівщині організували круглий стіл «Ефективність медового бізнесу в Україні»
Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник – 2019» відбудеться в Одеській області
Урочистою академією в театрі опери та балету завершилось відзначення Дня Соборності