k2FtbBdWr1

Державну нагороду вручили матері героя

дошка

На Великосілківському НВК “ЗОЗ І-ІІІ ст.-ДЗ” встановлено меморіальну дошку Володимиру Шпирці, який  віддав своє життя за Україну. Чин її освячення здійснив настоятель храму УГКЦ святої Параскевії села Великосілки о. Мирослав Притула. Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин, військовий комісар Радехівсько-Кам”янка-Бузького військового комісаріату Ігор Томачук  зачитали Указ Президента і вручили державну нагороду України матері героя –  орден “За мужність” ІІІ ступеня Шпирці  Володимиру  Михайловичу (посмертно) – солдату, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

дошка священик

11 липня 2014 року на світанку біля села Зеленопілля Донецької області обірвалося життя цієї світлої людини. І на небі стало ще на одного ангела більше… Присутні низько у скорботі схилили голови. Кожен у смутку зі сльозами на очах, серцем вклонився матері героя, кожен розділяв її страждання, терпіння… Бо не виміряти болю матері. Священослужитель благословить жінку, щирі слова співчуття висловлює перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин.в школі

– Важко підібрати слова, щоб полегшити біль матері. Ми кожен перед Вами у боргу.  Просимо Господа, щоб зміцнив матір і родину на дусі і здоров”ї,  молимо Всевишнього за перемогу українського народу у війні, адже ціна незалежності України дуже велика. За неї віддають життя найкращі молоді люди, а обов”язок кожного з нас – жити так, щоб було мило Богові, обігріти любов”ю матерів та родини, які  втратили найближчих, – сказав Роман Ярославович.

Україна має  і знає своїх героїв, були Герої минулого – визначні історичні постаті та видатні особистості з яких ми беремо приклад. Але тут, в реальному часі, герої відродилися, Водимир Шпирка – приклад звитяги, сьогодні він вселяє віру і дарує надію. Боляче, що він пішов від нас, але ми розуміємо, що герої не вмирають, а просто повертаються на небо і у важкі часи моляться за нас. Герої не вмирають…

танці

Зразковий танцювальний колектив “Веснянка” під керівництвом Любові Мороз Народного дому села Неслухів виконав танець під пісню “Герої не  вмирають”.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: