k2FtbBdWr1

Гірські автоперегони та ралі визначили своїх переможців

1

Упродовж 12-14 червня на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської (Свалявський і Воловецький райони) областей відбулися етапи чемпіонатів України з гірських автоперегонів та ралі.

У змаганнях за першість України з гірських автоперегонів, що відбулися 12 червня на Ужоцькому перевалі взяли участь 21 екіпаж кращих українських спортсменів-автомобілістів. Вони демонстрували майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

У заліковій групі А 1 перше місце виборов Микола Кравців (м. Самбір, Львівська обл.), друге місце – Олександр Михайленко (м. Кременчук, Полтавська обл.), третє місце посів Іван Сич (м. Житомир).

У заліковій групі А 3 перше місце виборов Олег Слезінський (м. Львів), друге місце – Вадим Єрохін (м. Київ), третє місце посів Степан Німець (с. Великі Лази, Закарпатська обл.).

Залікова  група А 4 (абсолютна категорія): перше місце виборов Володимир Петренко (м. Київ), друге місце – Юрій Кочмар (м. Одеса), третє місце посів Антон Корзун (м. Київ).

У заліковій групі А9К переміг Дмитро Німченко (м. Ірпінь, Київська обл.), друге місце посів Рудьковський Сергій (м. Київ).

Змагання відбувалися під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

А упродовж 13-14 червня тривав IІ етап чемпіонату України з ралі “Ворота України”. Змагання з ралі відбулися на двох спеціальних ділянках за участі 19-ти екіпажів. Перша траса, завдовжки 16 кілометрів, пролягала від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж. Друга спецділянка, завдовжки 20 кілометрів, пролягла через села Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна.

Перше місце виборов екіпаж Борис Ганджа Борис / Тарас Колесник (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer EVO IX; друге місце посів екіпаж Володимир Петренко / Дмитро Андрющенко (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer EVO IX; третє місце виборов екіпаж Олексій Долот (м. Донецьк) / Дмитро Касап (м. Одеса) на автомобілі Mitsubishi Lancer EVO X.