k2FtbBdWr1

Глава держави: Дострокових виборів не буде і до чергових виборів маємо працювати максимально ефективно

1

Президент Петро Порошенко наголосив, що докладатиме усіх зусиль, аби забезпечувати політичні умови для реформ та інвестицій і узгодженої позиції в трикутнику Президент – Уряд та Прем’єр-міністр – Парламент.

«Залишилося менше року до початку планового виборчого циклу з обрання Президента та Верховної Ради. Як я вже вам казав дев’ять місяців тому – ніяких дострокових виборів не буде. Що ми й забезпечили. Цей період до вимушеної паузи в реформах і до ризику зростання популізму, кожному з нас треба використати максимально ефективно», – підкреслив Глава держави під час виступу на шостому засіданні Ради регіонального розвитку.

Президент ще раз подякував Верховній Раді, яка проголосувала освітню, пенсійну реформи, реформу охорони здоров’я. «Буду про це постійно повторювати, тому що це є надзвичайно важлива складова руху вперед», – додав він.

Водночас, Петро Порошенко наголосив, що знаходяться політикани, які не просто закликають до дестабілізації та хаосу, а намагаються їх організувати і звести нанівець всі позитивні зрушення, які народ буквально вистраждав за три з половиною роки випробувань. «Нічогісінько в них не вийде. Як не намагаються розхитати ситуацію, вона – не хитається», – зауважив Глава держави. Він додав: «Народ не дає її розхитати. Країна переходить від виживання до розвитку. І ніхто і ніщо не зупинить наш впевнений рух вперед».

Глава держави також наголосив, що зараз намагається якомога частіше бувати на фронті, щоб мати безпосередній зворотний зв’язок з українськими військовими, які надійно захищають Україну. «Жоден рапорт, жодна доповідь не дає таких можливостей, як пряме спілкування з воїнами. На передовій, на блок-постах. Вони міцно й надійно тримають оборону на лінії зіткнення. Завдяки саме їм Путін переконався, що зовні Україну – не взяти. Тому й стали невід’ємною частиною гібридної війни постійні спроби Кремля підірвати країну із середини», – зауважив Президент.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Представниця Львівщини Надія Сухарина – срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики серед вет...
Львівщина налагоджує співпрацю із Республікою Словенія
На Львівщині відзначили Міжнародний день білої тростини
“Книга – це зброя. І Закон, який прийняли, поставив шлагбаум російській пропаганді, це державницька ...
Торік в області відкрили першу чергу Львівського обласного клінічного перинатального центру
Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначенн...