k2FtbBdWr1

Глава держави: Не дозволимо Кремлю розпалити релігійну війну всередині України

1

Спільна розбудова незалежної єдиної української церкви не може бути підставою для розбрату, протистояння та насильства, заявляє Президент Петро Порошенко Про це Глава держави сказав під час участі у молитовному заході за Україну.

«Спільна розбудова незалежної церкви не може бути підставою для розбрату, для протистояння, для насильства. Я вже казав, як тільки де побачите людей, які закликатимуть взяти силою лавру, монастир чи храм, знайте, то – московська агентура», – зазначив Петро Порошенко.

«І ми не дозволимо Кремлю розпалити релігійну війну всередині нашої держави», – підкреслив Президент.

Глава держави ще раз привітав українців з наближенням автокефалії. «Це – велика перемога боголюбивого українського народу над московськими демонами, перемога добра над злом, світла над темрявою. Три роки тому, два роки тому, і навіть в квітні я казав: нам треба молитися і боротися. І Господь почув наші молитви», – зазначив Президент.

Глава держави наголосив, що Україна зупинила агресора, зберегла державу і побудувала боєздатну армію.

«Ми за ці місяці ще більше переконалися, що Помісна Церква є одним із ключових елементів, запорукою незалежності. Державна мова – запорука єдності. А сильна армія – запорука миру», – сказав Президент.

Глава держави привітав зі святом Покрови Божої матері та з Днем захисника України. «Ці два свята органічно поєднані. Без Божого благословення, без заступництва Благословенної Святої Діви Марії неможливо подолати жодну ворожу навалу та неможливо побудувати міцну українську державу», – резюмував Петро Порошенко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Добровольці на Львівщині отримуватимуть ті ж пільги, що й бійці регулярної армії
Перелік лікарських засобів, що входить до урядової програми «Доступні ліки», буде розширено з 1 липн...
Реформування системи моніторингу атмосферного повітря обговорили в межах відеоконференції
У Львівській області розпочато фінансування пенсій за грудень
Максим Козицький зустрівся із представниками Львівської торгово-промислової палат
Власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю за період з 1 березня по 30 квітня 2...