k2FtbBdWr1

Глава держави підписав Указ про шефську допомогу військовим

1

Президент Петро Порошенко підписав Указ “Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України”.

Глава держави повідомив про це на першому в цьому році засіданні Ради регіонального розвитку. «Кожна область, ті міста, де розташовані наші славні частини, мають пишатися цим. І якщо у нас є 25-та бригада – це слава Дніпропетровську. Якщо у нас є 95-та бригада – це слава Житомиру. Якщо у нас є 79-та бригада – це слава Миколаєву. Якщо є 80-та бригада – це слава Львову. Якщо у нас є 3-й полк спецназу – це слава Кіровограду. І так далі. Це – найкраща форма патріотичного виховання молоді. Я буду пишатися, коли молодь у нас буде носити символіку бригад, коли вони будуть мріяти потрапити туди і побачити як живуть і підвищують бойову підготовку славні українські герої», – сказав Петро Порошенко.

Документом затверджується перелік з’єднань і військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

У рамках шефства місцеві державні адміністрації будуть надавати допомогу у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов’язку, для чого, зокрема, буде утворено відповідні координаційні ради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Важливо забезпечити вчасну оплату та погасити заборгованість за природний газ, – Юрій Турянський
Ведеться підготовка до ХІ Європейського тижня велосипедного туризму "ЕСТW-2015"
Про оголошення Дня жалоби у Кам’янка-Бузькому районі
Олег Синютка подякував мешканцям Львівщини за свідомий вибір та активну громадянську позицію
ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ В ДОБРОТВІРСЬКОМУ ДНЗ №1
Мандат миротворчої місії повинен розповсюджуватися на всю окуповану територію Донбасу аж до україно-...