k2FtbBdWr1

ГО “Інститут громадянського суспільства” запрошує у Львів на дводенний навчальний курс з децентралізації та формування дієздатних громад

0

У вівторок-середу, 30 червня та 1 липня 2015 року, у рамках Проекту “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні” ГО “Інститут громадянського суспільства” у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за фінансової підтримки Європейського Союзу, проведе інформаційну зустріч “Функціональна децентралізація в Україні” та дводенний навчальний курс “Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад” для представників органів місцевого самоврядування та працівників громадських організацій Львівської області.

У вівторок, 30 червня, в рамках інформаційної зустрічі “Функціональна децентралізація в Україні” презентують Проект ЄС “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні” та обговорять практику застосування законодавства про об’єднання громад. Із програмою інформаційної зустрічі можна ознайомитися за цим покликом.

Зареєструватися для участі в інформаційній зустрічі потрібно до 15:00 п’ятниці, 26 червня, заповнившиелектрону оn-line форму (вказати прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організацію, посаду, номер телефону, e-mail).

Для охочих узяти участь у навчальному курсі “Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад” запроваджено окрему реєстрацію. Для реєстрації на навчальний курс необхідно до 15:00 п’ятниці 26 червня 2015 року надіслати на електрону пошту project@csi.org.ua такі данні: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організація, посада, телефон, e-mail.

Учасники, відібрані для участі у тренінгу, додатково отримають індивідуальні запрошення з вказанням місця проведення навчального курсу та детальною програмою.

Із програмою інформаційної зустрічі “Функціональна децентралізація в Україні” можна ознайомитися уДОДАТКУ.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: