k2FtbBdWr1

Голова Кам’янка-Бузької РДА проводить зустрічі з громадами району

DSC05655 - Копія

З метою вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад та мешканців, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич продовжує зустрічі з громадами сіл району. Цього разу очільник району, спілкувався з мешканцями сіл Желдець, Високофедорівка, та Воля-Жовтанецька. Участь у зустрічі також взяли керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, начальник Кам’янка-Бузького відділу поліції  ГУ НП у Львівській області Ігор Підлужний та голова Желдецької сільської ради Ольга Чорній. Під час спілкування із жителями керівник району вів мову про реалізацію мікропроектів місцевого розвитку, про благоустрій, про шкоду від самовільного й неконтрольованого спалювання рослинних залишків. Наголосив, що невинні на перший погляд спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей.

Представники активу сіл говорили про наболілі проблеми, які турбують мешканців. Зокрема, йшлося про тарифи на вивезення твердих побутових відходів, про дотримання графіку пасажирських перевезень, про ремонт дороги загального користування місцевого значення Воля-Жовтанецька – Желдець, про впровадження реформи з децентралізації в районі та інше.

Завершуючи зустріч із мешканцями сіл Желдецької сільської ради, Володимир Ігорович зазначив, що такі виїзди здійснюють для того, щоб більше дізнатись про проблеми на місцях і спільними зусиллями їх вирішувати.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: