k2FtbBdWr1

Голова ЛОДА обговорив вектори співпраці з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові

1

Сьогодні, 21 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з новопризначеним Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком. Сторони обговорили напрями двостороннього співробітництва.

Олег Синютка, вітаючи гостя, висловив сподівання на об’єднання спільних зусиль для зміцнення дружби між українським і чеським народами. “Для нас дуже важливо, щоб Чехія була однією із найважливіших країн, які підтримують сьогодні Україну”, – наголосив голова ЛОДА.

Крім того, очільник області зауважив, що український народ розраховує на підтримку чеських європарламентарів у питанні надання Україні безвізового режиму.

Павел Пешек підкреслив, що його місія як Генерального консула Чеської Республіки у Львові – розвивати економічні, соціальні, загальнокультурні контакти.

Під час зустрічі сторони домовилися про обмін делегаціями журналістів, обговорили можливість виступів творчих колективів області перед чеськими глядачами та організацію гастролей чеських театрів, музикантів Львівщиною.

Олег Синютка, наводячи приклади успішних реалізованих закордонних інвестиційних проектів, запросив бізнес Чехії інвестувати у Львівщину.

Також голова ЛОДА окреслив готовність виходу на ринки Чехії зі своїми товарами деревообробної, сільськогосподарської галузей та легкої промисловості Львівської області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: