k2FtbBdWr1

Голова Львівської ОДА Олег Синютка – лауреат загальнонаціональної програми “Людина року 2017” (+відео)

1

Загальнонаціональна програма “Людина року” повернула номінацію Регіонального лідера. Серед трьох претендентів на здобуття премії – голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Я репрезентую найкращий регіон – Львівщину. І ми маємо чим пишатися – Львівщина не тільки аргарний, а й промисловий регіон. Торік створили понад 8 тисяч робочих місць – це люди, які не виїхали на заробітки, а залишились із сім’ями і мають можливість працювати і заробляти вдома. Я гордий від того, що європейські компанії переносять своє виробництво у наш регіон. Ми створили маленьку модель, яку варто мультиплікувати на всю Україну: щотижня на Львівщині відкривається два нових виробництва. Серед них і великі – на 2 чи три тисячі робітників, і невеличкі – на 30-40 чи на 200 людей. І ці маленькі підприємства для мене не менш важливі, аніж потужні великі виробництва», – прокоментував у прямому ефірі телеканалу «Прямий» свою номінацію Олег Синютка.

Так, окрім голови Львівської ОДА Олега Синютки, лауреатами номінації стали голова Київської ОДА Олександр Горган та голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Нагадаємо, загальнонаціональна програма «Людина року» — програма, яка передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення. Програма заснована в 1995 році.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: