k2FtbBdWr1

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув ветлабораторію Львівщини, де виявляють АЧС

1

Сьогодні, 10 жовтня, очільник області Олег Синютка та директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз відвідали приміщення Львіської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Серед основних напрямків роботи закладу – діагностика АЧС свиней в областях Західної України та моніторинг залишків токсичних речовин у продуктах тваринного походження.

Лабораторія складається із 12 відділів і є учасником Міжнародного технічного проекту між США та Євросоюзом. Методичне забезпечення діяльності лабораторії здійснює Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

У межах візиту голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув обладнання, яким оснащені відділи та поспілкувався з працівниками щодо основних напрямків діяльності закладу.

Лабораторія має матеріально-технічну базу (територію і будівлі, лабораторне обладнання і апаратуру, віварій з піддослідними тваринами тощо) та проводить у повному обсязі і на сучасному рівні різні дослідження, а також державну ветеринарно-санітарну експертизу на агропродовольчих ринках.

За словами директора лабораторії Романа Сімонова, в закладі розробили Концепцію реформи лабораторно-діагностичної мережі області з питань визначення здоров’я тварин, безпеки сільськогосподарської та харчової продукції на 2015-2017 рр.

Відтак, у зв’язку із створенням Держспоживчслужби до кінця року згідно з Концепцією планують розширити галузь акредитації Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини на 76 показників.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

“На вас сподівається уся Україна”, - Олег Синютка під час передачі автомобілів поліцейським Львівщин...
На Львівщині презентували мистецьку книгу «Страсті Христові»
У Перемишлянському районі встановлять пам'ятні таблиці до 100-річчя ЗУНР
Новий рекорд: на Львівщині триває марафон читання «Кобзаря» шрифтом Брайля
Президент підпише закон про українську мову та особливо подякував Голові Парламенту за підтримку цьо...
Виповнюється 105-та річниця перемоги у бою на горі Маківка