k2FtbBdWr1

Голова Львівської ОДА відзначив волонтерів АТО

1

Сьогодні, 4 грудня, з нагоди Дня волонтера, під час апаратної наради, голова Львівської ОДА Олег Синютка відзначив волонтерів Львівщини, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО.

Відтак, за особисту мужність, вірність ідеалам честі та гідності, підтримку інвалідів війни та учасників бойових дій нагрудним знаком Всеукраїнського союзу громадських об’єднань, учасників бойових антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів «Гідність та честь» нагородили Зіновія Гошка.

«Ми обов’язково переможемо. І переможемо не лише силою зброї , а й силою мистецтва та силою тих людей, які не будучи військовозобов’язаними, різного віку, різної статі, різних професій долучилися до того, щоб зупинити окупанта, обіймати суспільство тут, на Сході і в Криму зробити все можливе , щоб повернути Україну до тих кордонів, які визначені нашою конструкцією», – наголосив Олег Синютка.    

Нагрудні знаки «За заслуги» членів ГО та подяку голови Львівської ОДА отримали члени громадської організації «Батальйон відважних жінок» із міста Дубляни – Ганна Гулій, Світлана Леус, Віра Курпіта.

Також волонтерів відзначив голова Львівської облради Олександр Ганущин.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент екології ОДА ініціює внести борщівник Сосновського до переліку карантинних бур’янів
Оренда ставків: завершується подача заявок на участь у аукціоні
Президент про програму «Нова українська школа»: Робота тільки починається і від її втілення залежить...
Молодіжний проект «Ідея змінює країну» стартує на Львівщині
На Львівщині тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування
«BookForum Best Book Award»: на Львівщині обрали кращі книги 26-го Книжкового форуму