k2FtbBdWr1

Голова Львівської ОДА відзначив волонтерів АТО

1

Сьогодні, 4 грудня, з нагоди Дня волонтера, під час апаратної наради, голова Львівської ОДА Олег Синютка відзначив волонтерів Львівщини, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО.

Відтак, за особисту мужність, вірність ідеалам честі та гідності, підтримку інвалідів війни та учасників бойових дій нагрудним знаком Всеукраїнського союзу громадських об’єднань, учасників бойових антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів «Гідність та честь» нагородили Зіновія Гошка.

«Ми обов’язково переможемо. І переможемо не лише силою зброї , а й силою мистецтва та силою тих людей, які не будучи військовозобов’язаними, різного віку, різної статі, різних професій долучилися до того, щоб зупинити окупанта, обіймати суспільство тут, на Сході і в Криму зробити все можливе , щоб повернути Україну до тих кордонів, які визначені нашою конструкцією», – наголосив Олег Синютка.    

Нагрудні знаки «За заслуги» членів ГО та подяку голови Львівської ОДА отримали члени громадської організації «Батальйон відважних жінок» із міста Дубляни – Ганна Гулій, Світлана Леус, Віра Курпіта.

Також волонтерів відзначив голова Львівської облради Олександр Ганущин.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На місці просідання земної поверхні поблизу Трускавця відповідальні служби моніторять ситуацію
У Політехніці стартувала міжнародна технічна конференція до 80-річчя професора Віктора Кваші
На території Львівської та Волинської областей планують створити новий біосферний резерват
Делегація з Львівщини відвідала Центр передових інновацій в Ізраїлі
На Львівщині триває прийом заявок на здобуття обласної премії
Максим Козицький закликав духовенство проводити богослужіння на Великодні свята онлайн