k2FtbBdWr1

Голова РДА провела робочу зустріч з керівництвом Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області

IMG_20200130_151719

30 січня у райдержадміністрації відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Христини Замули з т.в.о. начальника Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області майором поліції Андрієм Флисом та начальником слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області капітаном поліції Олегом Бутою.

Під час зустрічі присутні обговорили питання забезпечення заїзду автобусів на місце відстою по вул.Львівській, 27а у м.Кам’янка-Бузька. А також питання незаконної рубки лісу та боротьби з незаконними АЗС.

Представники поліції зазначили, що на території району було зафіксовано 6 незаконних пунктів АЗС. Поліцією проводиться регулярний моніторинг даних об’єктів, на даний час вони своєї діяльності не відновили. Щодо питання незаконної рубки лісу, то в поліції є деякі напрацювання які будуть реалізовані.

Очільниця району наголосила, що мешканців району цікавить не лише факт фіксування незаконної рубки лісу, а його вирішення, чи винні понесли відповідальність. Закликала серйозно братися за дану роботу. Також, Христина Замула поінформувала, що 6 лютого об 11:00 відбудеться нарада з правоохоронними органами та громадськістю щодо питання незаконних рубок лісу та запобігання інших злочинних дій в лісовій та деревообробній галузях.

Також учасники зустрічі обговорили питання співпраці з органами місцевого самоврядування району, міжнародними та громадськими організаціями, залучення коштів міжнародних фондів, а також отримання коштів на реалізацію районної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку в Кам’янка-Бузькому районі на 2019-2020 роки та участь в обласних програмах.

Христина Замула донесла до керівництва районної поліції побажання від громадських активістів проводити звіт про діяльність поліції перед громадськістю хоч раз в місяць. А на завершення закликала активно висвітлювати свою роботу, працювати в соцмережах та комунікувати з громадськістю, щоб мешканці району отримували інформацію з першоджерела.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: