k2FtbBdWr1

Голова РДА провела засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

IMG_20200918_105415 - Копія

18 вересня голова районної державної адміністрації Христина Замула провела засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Організацію роботи комісії здійснила служба у справах дітей районної державної адміністрації.

Під час засідання комісія розглянула заяви щодо призначення опікуном над малолітньою дитиною, позовної заяви Добротвірської селищної ради про виселення осіб разом з неповнолітніми дітьми із самовільно зайнятої квартири №2 у будинку №13 по вул.Сагайдачного у селищі Добротвір Кам’янка-Бузького району, про розгляд заяви жительки м.Кам’янка-Бузька щодо надання дозволу її сину перебувати на вихідні та святкові дні у КЗ ЛОР «Лопатинська спеціальна школа-інтернат», про розгляд заяви щодо участі у вихованні малолітніх дітей, про розгляд позовних заяв про позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Також присутні затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: