k2FtbBdWr1

Голова РДА провів нараду щодо харчування в закладах освіти

1

14 вересня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич за участю заступника голови РДА Михайла Мазяра провів нараду з питань організації та якості харчування учнів і вихованців дитячих дошкільних закладів. Зазначимо, що відділом освіти райдержадміністрації у 2016 році проведено процедуру конкурсних торгів на надання послуг з постачання готової їжі та підписано договір від 09.03.2016 року між Замовником (відділ освіти) і Виконавцем (ФОП Кравець С.М.)

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Ковтало, фахівці відділу Наталія Біда та Наталія   Магеровська наголосили, що з початку нового навчального року організація харчування учнів погіршилася, є скарги від батьків та керівників навчальних закладів.

магеровськаПідприємець сказала, що на даний час недоліки усунуто, харчування учнів налагоджено і вона здатна і надалі надавати послуги усім закладам освіти.

Голова РДА дав завдання відділу освіти РДА організувати 15 вересня нараду з представниками Держпродспоживслужби у Кам”янка-Бузькому районі щодо запровадження постійного моніторингу якості надання послуг з постачання готової їжі у навчальні заклади.

Під час наради йшлося також про економне використання енергоносіїв.

Довідка із доповіді Василя Ковтала на серпневій конференції працівників освіти: Бюджетом освіти на 2016 рік на харчування учнів та дітей дошкільного віку   передбачено – 5 млн. 258 тис. 329 грн. Вартість одноразового харчування для учнів 1-4 класів  становить 7,97 грн.; вартість харчування для дітей в дошкільних групах: 11,1 грн. – з шестигодинним робочим днем;26,17 грн. – з 10,5 годинним робочим днем.

Учням  – сиротам видаються  додатково вітамінізовані пакети за фактичні дні з відвідуванням школи з розрахунку 10,00 грн. на день у навчальний період.

У 2016 році безкоштовним гарячим харчуванням охоплено 3056 учнів із 6254, які навчаються у ЗНЗ району.З них: 2612 учнів 1-4 класів (142 з них–малозабезпечені); 263 учні з малозабезпечених сімей 5-11 класів; 28 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; 135учнів, батьки яких є учасниками АТО; 13 учнів переселених зі Сходу та Криму; 5 дітей з особливими освітніми потребами. Окрім того в дошкільних підрозділах НВК безкоштовним гарячим харчуванням охоплено: дітей-інвалідів – 2, дітей-сиріт – 1, дітей-чорнобильців – 2, дітей учасників АТО – 13, дітей з малозабезпечених сімей – 21, здешевленим гарячим харчуванням дітей з багатодітних сімей – 157.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: