k2FtbBdWr1

Голова РДА провів понеділкову нараду

DSC02296 - Копія

30 травня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з керівниками секторів, відділів, управлінь райдержадміністрації та служб району. Керівники Кам”янка-Бузького районного військового комісаріату Владислав Заришняк та Галина Петренко поінформували про залучення громадян на військову службу за контрактом та проведення призову на строкову військову службу. -Дану роботу слід активізувати, райдержадміністрація і надалі при потребі надаватиме транспорт для оповіщення  у місцевих радах та відправки призовників,- наголосив очільник району.

Володимир Ігорович звернув увагу головного лікаря ЦРЛ Олександра Ковальчука на медикаментозне забезпечення дитячого та реанімаційного відділень лікарні та на лікування пільгової категорії – учасників АТО, використання  коштів, зекономлених за рахунок впровадження системи “Прозоро”.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Ковтало повідомив, що для проведення поточних ремонтів шкіл закуплено фарбу, необхідний інвентар. – До 25 червня ремонти мають завершитися, крім шкіл, в яких проходить реалізація мікропроектів. Цьогоріч по району є 9 медалістів. Ми завершуємо розрахунки харчування учнів за спожиті енергоносії. Працюватиме 18 пришкільних таборів, заплановано багато екскурсій, зараз проводиться робота з дотримання безпеки дітей під час поїздок, – завершив Василь Ковтало.

Підсумки наради підвів голова РДА. За її результатами – у п”ятницю відбудеться нарада щодо обговорення питання формування в районі єдиної територіальної громади.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: