k2FtbBdWr1

Голова РДА відвідала Кам’янка-Бузький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

IMG_20200212_101921 - Копія

Голова райдержадміністрації Христина Замула з робочим візитом відвідала Кам’янка-Бузький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою м.Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 135.

Директор територіального центру Марія Коваль ознайомила очільницю району з проведеною роботою. На даний час у центрі здійснено капітальний ремонт приміщення, кошторисна вартість якого становить 299,99 тис грн, з яких 145 тис грн – кошти програми обласного конкурсу мікропроєктів, 101,722 тис грн – кошти місцевих бюджетів, 53,268 тис грн – інші джерела. Проведено капітальний ремонт санвузлів, облаштовані розетки у кімнатах у яких проживатимуть громадяни похилого віку, громадяни з інвалідністю (старші 18 років), які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують надання різних видів соціальних послуг. Перед приміщенням викладено тротуарну плитку.

У територіальному центрі соціального обслуговування працює соціальна перукарня, масажний кабінет.

А також для мешканців району збудована соляна кімната за рахунок коштів районного бюджету у сумі 63 тис грн. Під час перебування в такій кімнаті мікрочастинки солі проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева, осідають на шкірі. Вони чинять імуномодулюючу, бронходренажну, протизапальну дії. Сіль також має виражений позитивний вплив і на шкіру. Показання до відвідування соляної кімнати є наступними:

– бронхіальна астма поза періодом загострення;
– рецидивуючі бронхіти;
– алергічні захворювання дихальних шляхів;
– період відновлення після перенесених гострих респіраторних вірусних інфекцій;
– бронхіт курців;
– захворювання лор-органів;
– шкірні патології, у тому числі й хронічні (нейродерміти, псоріаз, екзема, вугри, дерматити, надмірна сухість, знижений тонус, подразнення);
– синдром хронічної втоми;
– неврози, депресії.

Відвідування соляних кімнат є корисним і для дітей. Проведення часу в приємній обстановці сприяє покращенню самопочуття та настрою. Для отримання ефекту спеціалісти рекомендують пройти 10–15 сеансів тривалістю 40–50 хвилин кожен.

Даний метод фізіотерапії має й деякі протипоказання. Це страх замкненого простору, гострі періоди хвороб, захворювання нирок, інтоксикація організму, підвищена температура тіла, туберкульоз, кровохаркання, хронічна серцева недостатність, злоякісні пухлини або підозра на їх наявність, деякі системні захворювання.

На разі районний територіальний центр соціального обслуговування потребує інклюзивні сходи, проведення ремонту приміщення для адмінперсоналу, благоустрою території: встановлення місць для відпочинку пацієнтів центру, облаштування доріжки з плити до соляної кімнати тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Юрій Турянський привітав вірних Римсько-Католицької церкви з Різдвом Христовим
Тиждень фізкультури і спорту у Дідилівському НВК
5 категорій громадян, серед яких учасники бойових дій та діти загиблих в АТО, отримають державно-ціл...
Міністр енергетики та вугільної промисловості представив на Львівщині концепцію реформування вугільн...
Впевнений, що нам вистачить розуму і сил щоби політичне протистояння не зруйнувало основ державності...
“Сподіваємось, до кінця року на Львівщині у тестовому режимі запрацює єдина диспетчерська служба” – ...