k2FtbBdWr1

Голова РДА взяла участь у підсумковому засіданні Громадської ради

1

26 грудня голова райдержадміністрації Христина Замула взяла участь у засіданні Громадської ради при Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації. Голова ради Микола Рудко прозвітував про роботу за звітній період – два роки. Зокрема, голова ради був членом Колегії райдержадміністрації, брав участь у нарадах, засідання організаційних комітетів з відзначення державних та національних свят. Вносив пропозиції щодо проведення заходів, зокрема, з вшанування новітніх героїв, їх родин, доносив думку громадськості до керівництва району.Голова Громадської ради, її учасники брали участь в обласних заходах: панахиди, віче, зустрічі, «круглі столи», тощо. А також були учасниками Всеукраїнського форуму Громадських рад.

-Ми співпрацювали з із обласною Громадською радою і завжди долучались до зустрічей керівництва району з громадськістю.  Члени ГО, які входили у Громадську раду, взяли участь у вшануванні місць української національної пам’яті на території Республіки Польща (Пикуличі, Млини, Лайнцут, Сагринь), для громадських організацій організовували зустрічі, – зазначив Микола Рудко. Важливо, щоби напрацьовані напрямки роботи з громадськістю в РДА мали продовження. Адже люди прагнуть комунікувати, пізнавати. подорожувати, одним словом – постійно розвиватися. І найкраще це реалізувати через громадську інституцію.

Голова райдержадміністрації подякувала членам Громадської ради за роботу, подарувала їм книги – Миколі Рудку (ГО “Захист прав та інтересів воїнів АТО”), Ользі Солудчик (районна спілка політв’язнів), Софії Босій (станиця братства ОУН-УПА), Надії Проць (“Агенція місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району”), Надії Давидович (ГО “Перспектива плюс”). Керівник району наголосила, що виконавчий орган і надалі тісно співпрацюватиме із громадськістю, враховуючи  зауваження, пропозиції та побажання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: