k2FtbBdWr1

Головна сторінка Новини Новини Інвестиції – перший крок до розвитку конкурентоспроможної економіки Львівської області

1

Упродовж останніх років на Львівщині спостерігається позитивна динаміка в галузі надходження іноземних інвестицій. Зростання як прямих іноземних, так капітальних інвестицій прогнозується і надалі. Адже інвестиції – це пріоритет як Президента України, так і органів місцевого самоврядування.

Про це сьогодні, 21 серпня, у межах обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Міжнародні ділові агенції наводять різноманітні рейтинги і дослідження, одне з яких стосується кластеризації економіки та її відповідності з преференціями в оподаткуванні. Судячи із цих даних, найближчим часом найкращими для інвестування на Львівщині будуть галузі альтернативної енергетики, агропромислового комплексу, харчової індустрії та інфраструктури», – зазначив Роман Филипів.

На супроводі у Львівській області перебувають 619 конкретних інвестиційних проектів. Із них 134 супроводжуються на рівні обласної адміністрації, і ще 485 на рівні районних держадміністрацій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Дрогобиччині урочисто відкриють пам’ятник Каменяру
В Туреччині завершилось 11-е засідання українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співр...
Питання надання якісної психіатричної допомоги дітям об’єднало медиків та батьків
На Жовківщині триває фестиваль-ярмарок "Гарбузова осінь"
Верховна Рада прийняла пакет змін для підтримки громадян, бізнесу та економіки держави
«Соціальна громада»: з 2021 року мешканці отримуватимуть соціальні сервіси в ОТГ