k2FtbBdWr1

Головні розпорядники коштів з обласного бюджету отримали понад 37 мільйонів гривень

2

З обласного бюджету відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів впродовж тижня в повному обсязі виділено кошти на суму 37,1 млн. гривень.

Зокрема, профінансовано освіту на суму 21,4 млн. грн., охорону здоров’я – 12,6 млн. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення – 0,5 млн. грн., культуру та мистецтво – 0,9 млн. грн., засоби масової інформації – 0,3 млн. грн., фізичну культуру та спорт – 1 млн. грн.; реалізацію обласної програми створення Львівського регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів на 2014-2016 роки – 0,1 млн. грн., субвенцію міському бюджету м. Моршина на утримання об’єктів спільного користування – 0,1 млн. грн., а також інші видатки – 0,2 млн. гривень.

Із виділених коштів спрямовано на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ – 9,6 млн. грн., пенсій і одноразових допомог –     1,5 млн. грн., стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 3 млн. грн.; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 4,2 млн. грн., медикаментів – 3,3 млн. грн., продуктів харчування – 1 млн. грн., канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, обслуговування та ремонт обладнання, відрядження – 9,7 млн. грн.; відшкодування за лікування хворих області в Моршинській міській лікарні – 0,1 млн. грн.; проведення капітальних – 4,1 млн. грн. та інших видатків – 0,6 млн. грн., що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених витрат.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: