k2FtbBdWr1

Говорити про тенденцію в сторону зниження захворюваності поки що не доводиться, – Орест Чемерис

_1598609445_613x321.79385865884_3_0

На Львівщині останніми днями фіксують негативну динаміку із кількості нововиявлених пацієнтів, тому говорити про тенденцію в сторону зменшення захворюваності поки що не доводиться.

Однак є позитивні цифри щодо пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні. Якщо у вівторок стаціонарному лікуванні було 1405 пацієнтів, то сьогодні їх на 64 особи менше.

Про це сьогодні йшлося під час брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в регіоні.

«Впродовж останніх двох днів ми перетинаємо позначку дві сотні інфікованих, завантаженість ліжок тримається на цифрі понад 50%. Цей показник викликає занепокоєння, адже цифра дуже динамічна. Із початком навчального року активність населення збільшиться, тому буде більше контактів та зустрічей. Вкотре закликаємо кожного відповідально ставитись до дотримання карантину. Від цього залежить позитивні тенденції до зменшення захворюваності. Ми маємо чітке розуміння, що із похолоданням відбудеться нашарування сезонних захворювань. Тому маска і соціальна дистанція – це ті прості речі, які рятують і попереджають випадки інфікування», – акцентував директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

За його словами, найбільше завантажені зараз Фтизіопульмонологічний центр, інфекційна лікарня та 8-ма міська лікарня. Якщо йдеться про медзаклади поза межами Львова, найбільше пацієнтів зараз лікуються у Стебницькій міській лікарні та Стрийській міській лікарні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримає сміттєпереробний завод
Вихідними на Перемишлянщині відкриють пам’ятні знаки на місцях загибелі членів УВО і ОУН
Кожен із учасників Ігор Нескорених із Львівщини основного складу здобув по медалі
Жителів області закликають розгорнути синьо-жовті прапори на День Соборності
У Львівській області зросла кількість економічно активного населення
Львівська ОДА інформує про актуальні конкурси та навчання для розвитку громадянського суспільства