k2FtbBdWr1

Громадська організація «Агенція розвитку Зубівмостівської сільської ради»

а

 

Оскільки у Кам’янка-Бузькому районі стартувала третя фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –ІІІ» (МРГ), метою якого є створити сприятливе середовище для довгострокового соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив місцевих громад на всій території України, у Зубівмостівській сільській раді засновниками створена громадська організація «Агенція розвитку Зубівмостівської сільської ради», яка діє на підставі Закону України «Про об’єднання громадян» і здійснює свою діяльність у відповідності з Конституцією України , а також Статуту громадської організації.

Організація  є некомерційною, неприбутковою та не передбачає отримання прибутку від своєї діяльності.

Організація діє на засадах добровільності і рівноправності членства та на принципах самоврядування, законності та інформаційної відкритості (гласності).

Голова громадської організації – Борисенко Володимир Ананійович, бухгалтер – Каїр Леся Богданівна, секретар – Ковзолович Юлія Олександрівна.

Організація є юридичною особою з моменту її державної реєстрації, яка поширює свою діяльність на території Зубівмостівської сільської ради.

Наша юридична адреса: Україна, 80421, Львівська область, Кам’янка-Бузький район, село Зубів Міст, вулиця Широка, 15.

Мета громадська організація «Агенція розвитку Зубівмостівської сільської ради»:

– сприяти економічно-соціально розвитку території;

– розвивати громадську активність жителів території;

– здійснювати підтримку розвитку гуманітарно-соціальної сфери на локальному рівні ( освіти, науки, культури, мистецтва, інформації, туризму, спорту, відпочинку, дозвілля, охорони здоров’я, соціального захисту, громадського та територіального самоврядування тощо) шляхом реалізації суспільно значущих проектів відповідно до Спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації  Об’єднаних Націй  “ Місцевий розвиток, орієнтовний на громаду – ІІІ», планується  реконструкція  будівлі для дитячого садочка на  території с. Зубів Міст.в 1 _01_1429179683_576x533_3_0 1

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: