k2FtbBdWr1

Громадська рада та керівники ЛОДА обговорили питання життєдіяльності області

1

У четвер, 17 листопада, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулася зустріч очільника області Олега Синютки, керівників структурних підрозділів ЛОДА з представниками Громадських рад при облдержадміністрації, райдержадміністраціях та містах обласного значення.

На початку зустрічі Олег Синютка закликав присутніх до відвертої розмови та наголосив, що для нього є принципово важливим, щоб вирішувалися питання, порушені під час таких спільних засідань.

На нараді йшлося про співпрацю структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації з Громадською радою на рівні комісій і департаментів, про екологічні проблеми області, щодо перспективи розширення природно-заповідного фонду Львівщини.

Не оминули і питання впровадження на Львівщині пілотного проекту монетизації транспортних пільг. Голова ЛОДА повідомив, що півроку тому він мав розмову з міністром соціальної політики України, під час якої вони домовилися про те, що у випадку, якщо Верховна Рада не приймає закон про переведення пільг на грошові виплати в цілому по Україні, то це буде зроблено у межах Львівської області.

Крім того, Олег Синютка поінформував про перспективи відновлення львівського перинатального центру, вирішення проблеми з вивезенням сміття та про виконані роботи з прибирання снігу в області.

Наприкінці півторагодинної зустрічі голова ЛОДА закликав взяти активну участь 21 листопада у заходах до Дня Гідності і Свободи та у Марші Непереможних, який планується провести 6 грудня у Львові.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: