k2FtbBdWr1

Громадські ради з різних областей України підписали звернення на підтримку громадського діяча Григорія Купріяновича

1

Сьогодні, 5 жовтня, у Львівському у Будинку вчених стартував Всеукраїнський форум Громадських рад.

Учасники Всеукраїнського форуму Громадських рад сформували відкрите звернення Всеукраїнського форуму Громадських рад України до міжнародних організацій, Міністерства закордонних справ України та Республіки Польща щодо підвищення політичної свідомості громадян України, припинення кримінального переслідування українського історика Григорія Купріяновича на території Республіки Польща та звільнення всіх заручників, захоплення яких спричинене збройною агресією Російської Федерації проти України.

Зазначимо, що це звернення має на меті консолідацію людей із різних куточків України.

“Звернення повинно підтримати наших людей в усіх куточках світу. Закликаю спільно підтримати Григорія Купріяновича, усіх бранців політичних, адже тільки разом, в єдиному русі, можна досягти перемоги”,- зазначив голова Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації Андрій Болюбаш.

Окрім того, у межах заходу також відбулося підписання меморандуму про співробітництво та партнерство між представниками Громадських рад. У підписанні взяли участь Громадські ради Вінницької, Донецької, Миколаївської, Сумської, Херсонської та інших областей України. ”

Зазначимо, що Меморандум про співробітництво підписали терміном на п’ять років. Це дасть змогу продовжувати співпрацю, напрацьовувати нові проекти та обмінюватись досвідом.

Нагадаємо, Форум відбувається за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації та Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Делегація Львівщини взяла участь в 11-му фестивалі української культури «Калина» у м. Вербас (Сербія...
Олег Синютка звернувся до народних депутатів від Львівщини щодо підтримки вугільної галузі області
У Миколаївському районі тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах
Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелею Думбадзе
Виробництво сільськогосподарської продукції на Львівщині зросло
На Львівщині презентують суспільно-мистецький фотопроект “Чорнобривці. Уквітчані долею”